♡ Zamówienia złożone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia ♡

♡ Zamówienia złożone do 11:00 wysyłamy tego samego dnia ♡

O nas

MAM OKRES to sklep absolutnie wyjątkowy w polskim internecie.
Postanowiliśmy, że w jednym miejscu skupimy światowe marki, które dotychczas nie dotarły nad Wisłę. Wszystko po to, by osoby menstruujące miały jeszcze szerszy wachlarz wyboru różnych rozwiązań na czas okresu! Zawsze jesteśmy chętni do rozmowy, więc w każdej sprawie możesz do nas pisać na info@mamokres.pl, a my bardzo chętnie odpowiemy!

O MAM OKRES

MAM OKRES to sklep dla osób menstruujących – z pełną świadomością używamy w tym miejscu słowa „osób”, a nie „kobiet”, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nie trzeba być kobietą, by menstruować. Od samego początku takie było nasze założenie – by nie wykluczać nikogo.

Sprzedajemy produkty okresowe wielorazowego użytku – kubeczki menstruacyjne, podpaski wielorazowe oraz bieliznę menstruacyjną. Dlaczego akurat takie produkty? Bo są ekologiczne i najzwyczajniej w życiu fajniejsze, niż produkty jednorazowe.

Kim jesteśmy?

Karolina i Grzegorz – małżeństwo, które słowo „okres” wypowiada po kilka/kilkanaście razy dziennie. Razem pracujemy nad MAM OKRES, uświadamiamy i edukujemy w temacie menstruacji. Oboje.

Pomysł na sklep naszedł Karolinę pewnego letniego wieczoru, gdy pisała swoją pracę licencjacką o sposobach prezentowania cyklu menstruacyjnego w mediach społecznościowych. Już wtedy miała na punkcie menstruacji niezłego „świra” i lubiła o niej rozmawiać.

 

Rozumiemy, dlaczego okres w reklamach jest niebieskim płynem. Nie akceptujemy tego.

Rozumiemy, dlaczego kobieta po założeniu podpaski X, jest przedstawiana jako radośnie skacząca po łące. Tego też nie akceptujemy.

Rozumiemy, dlaczego coraz więcej marek chce łamać tabu menstruacyjne i do nich dołączamy – bo wierzymy, że zaczynając od małych kroków możemy zmienić postrzeganie okresu przez społeczeństwo. Wiemy, że wspólne działania wszystkich menstruujących osób mogą mieć realny wpływ na to, jak będziemy postrzegane_postrzegani. Podczas okresu nie jest się słabszą_słabszym, nie jest się brudną_brudnym – jest się takim samym człowiekiem, jak w trakcie pozostałych dni cyklu.

Dlaczego my?

Poniżej przedstawiamy kilka bardzo konkretnych argumentów, które mówią,

dlaczego warto nam zaufać.

Przedstawiamy okres takim, jaki jest! Zależy nam na łamaniu tabu menstruacyjnego.

W swojej ofercie posiadamy produkty renomowanych marek z całego świata! Bardzo często nie są one dostępne w żadnym innym sklepie w Polsce!

Stawiamy na ekologię! 240 podpasek/tamponów w ciągu roku lepiej chyba wymienić na jeden kubeczek menstruacyjny, prawda?

No i najważniejsze – zanim produkty trafią do sprzedaży w naszym sklepie to są przez nas testowane.

Rekomendacje

Poniżej znajdziecie kilka wiadomości od osób, które dostały naszą paczkę z produktami menstruacyjnymi:

 • „Wygodne te majty jak cholera!”

  Martyna

 • „Dziś odebrałam swoją paczkę z kubeczkiem menstruacyjnym FLOVE. Widziałam, że niektórych przestraszyły ceny produktów. Gdy otrzymałam swój kubeczek od początku wiedziałam już, że warto było zapłacić trochę więcej i nie żałuję zakupu!”

  Ewa

 • „Jestem mega zadowolona, jeszcze niby nie używałam, ale w sumie to nie mogę się doczekać żeby wypróbować!”

  Kasia

 • „Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem kubeczka menstruacyjnego. Nie jestem w stanie opisać jak bardzo poprawił się komfort mojego życia podczas miesiączki.”

  Julia

 • „W życiu nie wrócę do jednorazowych podpasek! KOCHAM BIELIZNĘ Z WUKI!!!”

  Katarzyna