♡ Wysyłka w ciągu 48h ♡

♡ Wysyłka w ciągu 48h ♡

Hello Disc – najbardziej innowacyjny dysk menstruacyjny

Hello Disc pojawił się na rynku stosunkowo niedawno i… już podbił serca wielu menstruujących osób! Za co go pokochano i co właściwie czyni go takim wyjątkowym? Czytaj dalej, żeby poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

hello disc opakowanie

Hello Disc powstał we współpracy marki Hello Period (która produkuje również kubeczki menstruacyjne, które możecie kupić w naszym sklepie) i najbardziej znanej kubeczkowo-dyskowej specjalistki na świecie – Kim Rosas. Jeśli ją kojarzycie z przestrzeni internetowej to pewnie wiecie, że przetestowała ona zdecydowaną większość kubeczków i dysków menstruacyjnych dostępnych na całym rynku menstruacyjnym. A uwierzcie – jest co testować!

Kim testowała różne dyski menstruacyjne – te miększe, te twardsze, te bardziej sprężyste i te mniej. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu wiedziała co się sprawdza w produktach tego typu, a co niekoniecznie. I właśnie tak powstał idealny dysk menstruacyjny, który będzie sprzymierzeńcem podczas niejednego okresu!

Hello Disc charakteryzuje bardzo praktyczna i pomysłowa łodyżka, która jest całkiem inna, niż ta w dyskach marki Lumma. Możecie ją wykorzystać na różne sposoby. Na jakie? Zobaczcie w filmiku poniżej!

 

Prócz tego, Hello Disc ma idealną sprężystość – nie jest za miękki, ale też nie za twardy. Jego część „miseczkowa”, czyli ta, która zbiera krew podczas okresu, jest ultra cienka i przyjemna w dotyku. Do tego dodajmy nieoczywisty (jak dla produktów menstruacyjnych) kolor, uroczy napis „hello” na boku i można lecieć z menstruacją!

Hello Disc to świeżynka, a już może pochwalić się nagrodami, takimi jak New Zealand Best Awards 2022 za najlepszy produkt (zwycięzca w kategorii!), najlepszy produkt według konsumentów (tutaj srebro!) i za zrównoważony projekt produktu (również sreberko dla tego cacuszka!). No i zwycięzca Good Desing Awards 2022 za najlepszy projekt produktu. Tutaj marka Hello lubi dać czadu, bo ich kubeczki menstruacyjne też zdobyły tę nagrodę 😉

hello fiolet

Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest dysk menstruacyjny, a zaciekawił Was ten produkt to podrzucamy link do naszego artykułu, gdzie wszystko dokładnie wytłumaczyliśmy przy okazji przedstawiania Wam Lummy : )

Dobrej menstruacji!