♡ Wysyłka w ciągu 48 godzin ♡

♡ Wysyłka w ciągu 48 godzin ♡

MAM OKRES na wakacjach!

Długie ciepłe wieczory, niezliczona liczba lodów, truskawki, wyjazdy – LATO! Czas, na który wiele z nas czeka z utęsknieniem, bo wakacje, bo ciepło, bo czas jakoś inaczej płynie. I często nic tak nie psuje nam planów wyjazdowych jak okres. To jak? MAM OKRES na wakacjach jest równoznaczny z „zepsutym” wyjazdem? No niekoniecznie!

Co na lato

Każda z nas zna chyba to uczucie, gdy ma spędzić czas nad morzem, nad jeziorem, jechać czy lecieć na upragnione wakacje i nagle się okazuje, że z pływania w ciepłej wodzie nici. W zimnej zresztą też. Dotychczas rozwiązaniem było korzystanie z tamponów (które jak już dobrze wiecie nie są dla nas jakoś super zdrowe) lub odpuszczenie sobie wodnych przyjemności (co nie jest tak naprawdę żadnym rozwiązaniem).

W MAM OKRES mamy dla Was dwie propozycje na menstruację podczas letnich wojaży!

WUKA Swim Bikini Brief na okres?

Pierwsza propozycja to kąpielowe majtki menstruacyjne. Tak, dobrze czytasz! Nie musisz zakładać kubeczka czy tamponu – wystarczą same majtki! WUKA Swim Bikini Brief to model, który jest przeznaczony na lekki okres, co porównuje się do 2 tamponów (spokojnie, jak już ktoś wymyśli kąpielowe majtki okresowe na bardziej obfite krwawienie to na 99% będziecie mogli je kupić u nas :)). W odróżnieniu od modeli menstruacyjnych przeznaczonych na co dzień te są wykonane z szybkoschnącego materiału, więc po wodnych szaleństwach możesz się położyć na plaży, a one wyschną raz dwa. No i są z nylonu z recyklingu, a to lubimy! Mnóstwo osób już zdecydowało się na wybór WUKA Swim Bikini Brief! Bardzo często dzwonią do mnie matki, które chciałyby sprawić takie majtki córce, bo okres, bo wakacje. I przyznam Wam szczerze – gdyby takie majtki istniały 10 lat temu i dostałabym je od mojej mamy to byłabym przeszczęśliwa! Zero frustracji spowodowanej okresem podczas super wyjazdu na basen czy nad morze. Tylko pamiętajcie, że ten model sprawdzi się w dni, w które okres jest już na odchodnym!

A może mam okres i kubeczek menstruacyjny?

Druga propozycja to klasyk wielorazowej menstruacji. Kubeczek menstruacyjny sprawdzi się super bez różnicy czy Twój okres jest obfity czy lekki. Tutaj ważne jest by dobrać odpowiedni kubeczek dla swojej pochwy. Zakupienie jakiegokolwiek kubeczka nie jest równe z komfortem podczas pływania w czasie menstruacji. Warto mieć to na uwadze, bo często można przeczytać w Internecie opinie o drogeryjnych kubeczkach, które przeciekają, więc dziewczyny się do nich zrażają. To jest kubeczkowa pułapka, na którą należy uważać. Kubeczki menstruacyjne dostępne w drogeriach są często małe i miękkie, więc totalnie nie sprawdzą się u kobiety, która rodziła i ćwiczy jogę. Przewiduję w tym przypadku kubeczkową klapę. Zawsze możesz do nas napisać – chętnie doradzimy w wyborze 🙂 Może skusisz się, na któryś z letnich kolorów Hello Cup?

Podsumowując…

Jak widać, okres nie musi psuć wakacji. Sama mam podejście do okresu takie, że mi nie przeszkadza i lubię ten czas, gdy mogę z czystym sumieniem być dla siebie trochę bardziej wyrozumiała. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że każdy z nas ma inne podejście do miesiączki, dlatego mam nadzieję, że propozycje, które tutaj ujęłam pomogą Wam milej spędzić upragnione wakacje podczas menstruacji.

Bawcie się dobrze!