♡ Wysyłka w ciągu 48h ♡

♡ Wysyłka w ciągu 48h ♡

FLOVE – czym ujęła nas ta marka?

FLOVE to kubeczki menstruacyjne wprost z Norwegii. Wystarczy spojrzeć na sam produkt, żeby już mieć w głowie wizję samej firmy. A robią oni świetną robotę!

Co oferuje FLOVE?

FLOVE oferuje swoim klientom średniotwarde kubeczki menstruacyjne w dwóch kolorach oraz dwóch rozmiarach. Wszystko jest mega proste – możesz zacząć od wyboru koloru lub rozmiaru. Różnica między rozmiarami jest całkiem konkretna, więc wybór odpowiedniego powinien być całkiem prosty. FLOVE nazywa rozmiary swoich kubeczków określeniami na obfitość okresu. Możesz wybrać Light lub Heavy – według firmy – na lekki i obfity okres.

Ale, ale! My już wiemy, że do wyboru odpowiedniego kubeczka menstruacyjnego, musimy zmierzyć wysokość swojej szyjki macicy i określić siłę mięśni dna miednicy. Jak to zrobić, przeczytasz o tutaj.

Kubeczki menstruacyjne FLOVE – rozmiary

Wróćmy do FLOVE! Wysokość modelu Light to 47 mm, a 66 mm z łodyżką. Model Heavy natomiast ma 54 mm wysokości, a w wersji z łodygą – 70,5 mm. Skąd to rozgraniczenie na wersję bez łodyżki i z? Informacja o wysokości bez łodygi mówi nam jaka może być najmniejsza wysokość naszej szyjki macicy, przy której dany kubeczek się sprawdzi. Spytacie „ale jak to, skoro moja wysokość to 5 cm, a kubeczek najwięcej ma 7,5 cm to jak on się tam ma zmieścić?” Po to jest ta łodyżka, żeby móc ją dopasować do pochwy. A właściwie to do szyjki macicy!

Łodyżkę kubeczka można śmiało przycinać, ważne jest tylko, by uważać i nie przyciąć kubeczka, bo wtedy nie da się go już uratować 🙁 Ale ogółem rzecz biorąc przycinanie łodygi jest dość powszechną praktyką – sama mam dwa kubeczki, które musiałam lekko skrócić i korzysta się z nich równie dobrze, a nawet lepiej – bo jest mega komfortowo! Nic nigdzie nie wystaje, nie ociera – jest idealnie.

Wersja Light od Heavy ewidentnie różnią się wielkością, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

FLOVE kubeczki menstruacyjne rozmiary

Kolory FLOVE

Jak już dojdziecie do tego, który rozmiar będzie odpowiedniejszy to pora na tą najprzyjemniejszą część! Wybór koloru! Oba są naprawdę cudne i patrząc na nie, chciałabym też zobaczyć kubeczek menstruacyjny FLOVE w wydaniu błękitnym albo pistacjowym. Muszę chyba napisać właścicielce FLOVE, Jeanett, taką sugestię! Póki co możecie wybrać pastelowy róż, który osobiście przywodzi mi na myśl pudrowe cukierki z dzieciństwa albo piękne pastelowo różowe goździki. Ten kolor występuje również w Hello Cup L, więc jeśli wolisz twardsze kubeczki – nie ma problemu, Hello Cup czeka 😉

Co do żółtego koloru – on jest jedyny w swoim rodzaju. Sama zdecydowałam się na FLOVE w kolorze żółtym do mojej kubeczkowej kolekcji, właśnie ze względu na oryginalność tego koloru. Nie jest to słoneczny żółty, ale przywodzi na myśl słońce. Może dobrym określeniem tego koloru byłby „bananowy”? Tak, to chyba najtrafniejsze! Bananowy kubeczek FLOVE jest najczęściej wybieranym przez Was kubeczkiem menstruacyjnym w MAM OKRES. Totalnie mnie to nie dziwi – samo patrzenie na niego jest przyjemne!

„Go with the FLOVE!”

Tak więc, kochamy FLOVE za jasną rozmiarówkę, za przepiękne kolory. Za co jeszcze? Za całokształt! Opakowania FLOVE są z jednej strony mega proste, ale z drugiej są bardzo kreatywne! Spójrzcie tylko poniżej! Komunikacja tej marki i ich gra słów to istne mistrzostwo.

flove kubeczki menstruacyjne opakowanie